• Telefon

    0322 503 2491
  • Mobil

    0532 152 9973
  • Mail

    info@deminsaatadana.com

DEM İnşaat Kimdir?

DEM Çatı İnşaat Hafriyat San. Ve Tic. Ltd. Şti olarak 2012 de Adana organize sanayi bölgesinde kurulan firmamız, anahtar teslim yüzlerce referansı ile çalışmalarını sürdürmektedir. AOSB inşaat firmaları arasında olan DEM İnşaat vizyonel bakış açısıyla yaptığı işlerde yüksek kalite çalışmaları ile ön plana çıkmaktadır.

Misyonumuz

Üstün kalite anlayışı, vermiş olduğu taahhütlerine bağlılığı ve güvenilirliğini kendine prensip edinmiş firmamız, betonarme inşaat, çelik konstrüksiyon, tadilat ve dekorasyon, yerinde dökme betonarme kalan, çelik kalan, taş yapı istinat ve duvarları, iç-dış zemin ve yol betonları gibi faaliyetlerde size en hızlı, en iyi ve en kaliteli hizmetleri vermektedir.

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye, taahhütlerine verdiği önem ve azmi sayesinde kısa surede inşaat sektöründe tanınmış, bugüne dek gerçekleştirdiği her projeyi geleceğe referans olarak değerlendirmeyi ilke edinmiş bir ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Sahip olduğumuz birikim, yenilikçi bakış, entegre inşaat uygulamalarımızdaki sektöre örnek olmaya çalışıyoruz.

Vizyonumuz

İnşaat sektöründe; en üst seviyede kaliteli hizmet, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek ve önde gelen bir marka haline gelmeyi hedefliyoruz.

Türkiye'nin en güvenilir şirketleri ve markaları arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

dem inşaat